Do kogo trafi Złota Rakieta 2019?

Nasze miasto pozostaje aktywne, a przy tym zapewnia sportowe emocje. Wciąż jeszcze można zgłaszać się do wyjątkowego turnieju, ale uwaga – zostały ostatnie miejsca! Złota Rakieta już wkrótce rozgrzeje kibiców z Chorzowa – słynny turniej tenisowy rusza bowiem już 18 maja. Jak idą przygotowania do tego wydarzenia i czego możemy się spodziewać?

Słynny turniej

To już trzeci raz, gdy mieszkańcy naszego miasta mogą zmierzyć się w szrankach na korcie… a właściwie na doskonale przygotowanych miejskich halach. Złota Rakieta, znany chorzowski turniej, już od pierwszej edycji przyciąga sporą uwagę. Rozgrywany jest w dwóch dyscyplinach – badmintona oraz padla – i oczywiście w duetach, jak na te sporty przystało. Za każdym razem organizatorzy zastrzegają, że aby zawody mogły wystartować, musi zgłosić się minimum 12 par. W tym roku, jak i w latach poprzednich, nie trzeba się jednak obawiać – zainteresowanych będzie bez liku! Zarówno badminton jak i padel cieszą się sporym zainteresowaniem, więc zarówno graczy, jak i kibiców z pewnością nie zabraknie. Już teraz powoli kończą się miejsca, a przecież czasu zostało jeszcze sporo!

Dzień pełne emocji

Kiedy rozegra się wielki turniej? Złota Rakieta rozpocznie się już za jedenaście dni – dokładnie 18 maja i to bez względu na pogodę, która ostatnio bywa kapryśna… Punktualnie o 9:00 hala sportowa przy ulicy Dąbrowskiego 113 zapełni się fanami badmintona i aspirującymi mistrzami tej dziedziny. Równocześnie rozpocznie się również turniej padla. Miłośnicy tej dyscypliny zgromadzą się jednak w obiekcie przy ulicy Katowickiej 6, gdzie będą mieli wystarczająco dużo miejsca tak na zabawę, jak i kibicowanie. Organizatorzy zapowiedzieli, że system gry zostanie ustalony, gdy zamknięte zostaną składy i będzie wiadomo, ile osób stanie w szranki.

Złota Rakieta po raz trzeci w Chorzowie - turniej badmintona

Złota Rakieta może być Twoja!

Kochasz badmintona? A może wolne popołudnia najchętniej spędzasz grając w padla? Nie wahaj się wziąć udziału! Klikając TUTAJ wciąż jeszcze możesz przejść na stronę formularza i zapisać się do turnieju. Wpisowe wynosi 20 złotych za zespół, a opłatę można uiścić przelewem za pośrednictwem DotPay – jest warunek niezbędny do zarezerwowania miejsca. Stawka nie jest wygórowana, a wręcz symboliczna, zważywszy na to, co można wygrać. Na zwycięzców, poza oczywistym uznaniem, czeka bowiem również wspaniały, pamiątkowy puchar, a także atrakcyjne nagrody. Jakie? Póki co, to tajemnica, ale wszelkie inne informacje uzyskać można u organizatora, dzwoniąc pod numer telefonu: 504 115 017. Warto pamiętać, że największym zwycięstwem jest jednak nie puchar czy dyplomy, ale… zdrowe ciało, a w nim, jak wiadomo, zdrowy duch!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *