Wielkie świętowanie! Bal Andersena 2018

Wciąż zastanawiasz się nad zapisaniem swojej pociechy do Starochorzowskiego Klubu Malucha? Wydarzenia takie, jak to powinny rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości! W zeszły wtorek o godzinie 10:00 wszyscy chętni członkowie klubu wzięli udział w niezwykłym, urodzinowym balu. Kto był solenizantem? Sam Hans Christian Andersen! Zobacz, jak bawili się najmłodsi podopieczni SDK.

 

Plan imprezy

Wielki Bal Andersena to jedna z inicjatyw podejmowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej. Dnia 10 kwietnia, równo o godzinie 10:00 podopieczni Klubu Malucha zgromadzili się w auli Starochorzowskiego Domu Kultury. Bogaty program imprezy przyciągnął niemały tłum. Wiosenny pokaz mody, spotkania z pisarzami i barwnymi postaciami z bajek – wraz z każdą kolejną atrakcją na twarzach dzieci malował się coraz większy uśmiech! Nie obyło się także bez części warsztatowej. Kurs artystyczno-plastyczny, nauka radosnych, wiosennych tańców – maluchy były zachwycone.

 

Zapomniane baśnie

Bal Andersena to nie tylko ciekawa rozrywka czy sposób na zabicie wolnego czasu. Dzięki takim inicjatywom nasze pociechy mogą zbliżyć się do klasycznej twórczości największych pisarzy, poszerzając swoją wiedzę i zwiększając przywiązanie do tradycyjnej formy bajkowych opowieści. Kultywowanie pamięci o wspaniałych artystach oraz rozbudzanie w dzieciach czytelniczych przyzwyczajeń to jedne z najważniejszych zadań, jakie stojąo obecnie przed rodzicami. Gratulujemy organizatorom!

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *