Śniadanie na trawie – zapisy już ruszyły!

Najlepszy pomysł na wakacyjną rozrywkę, bezpieczną w czasach pandemii? Piknik na świeżym powietrzu! Duża przestrzeń i nieco rozsądku wystarczą, by dobrze się bawić – a taką szansę daje nam Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu, i to już w najbliższy weekend. Zapisy na śniadanie na trawie ruszyły!

Nie tylko posiłek

Ten pomysł spodoba się nie tylko miłośnikom piknikowego relaksu. Z pewnością zachwycą się nim również wszyscy fani piłki nożnej oraz aktywnego wypoczynku? Dlaczego? Bo śniadanie na trawie odbędzie się na stadionie! Już 29 sierpnia od godziny 10:00 Stadion przy ulicy Cichej 6 otworzy swoje podwoje – a wszystko w ramach akcji „Wakacje z MORiS-em”. Samo miejsce do spożycia posiłku to jednak nie wszystko – atrakcji będzie o wiele więcej. Poza możliwością zwiedzenia całego stadionu, w tym loży VIP i zazwyczaj niedostępnych miejsc, na wszystkich chętnych będą czekały również sportowe gry i zabawy. Całą imprezę zwieńczy natomiast bitwa na balony z wodą. Nie zapomnijmy więc o odzieży na zmianę!

Śniadanie na murawie – liczba miejsc ograniczona!

Poza ubraniami, trzeba również zabrać ze sobą koc, prowiant i, co najważniejsze, dobry nastrój. To niezbędny składnik udanego popołudnia na murawie stadionu – o pozostałe rzeczy zatroszczą się natomiast organizatorzy. Chorzowskie śniadanie na trawie będzie imprezą w pełni bezpieczną, co w dobie pandemii niezwykle ważne. Aby zagwarantować nam komfort, również psychiczny, ilość miejsc jest ograniczona, a na samą imprezę obowiązują zapisy, oczywiście tylko przez Internet. Na stronie MORiS dostępny jest specjalny formularz; tam też można sprawdzić, ile jeszcze osób będzie miało możliwość skorzystania z tej okazji. Lepiej nie tracić czasu! Wejściówka na śniadanie na trawie jest płatna, ale koszt wynosi symboliczną złotówkę. Warto więc zainwestować w tak dobrą zabawę. Oby pogoda dopisała!

Rzetelne informacje

Choć organizatorzy są pełni optymizmu, a pierwsi zainteresowani już nie mogą się doczekać imprezy, wiadomo, że życie bywa nieprzewidywalne. Pandemia COVID-19 nie odpuszcza, a pogoda pod koniec wakacji bywa kapryśna. Abyśmy zawsze byli na bieżąco, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie utworzył wydarzenie na Facebooku – można je znaleźć TUTAJ. Warto do niego dołączyć, by zawsze być na bieżąco… no i nie zapomnieć o zapisach. Śniadanie na trawie nie może nas ominąć! To idealne zakończenie wakacji i ostatni moment na radosne zebranie sił przed początkiem kolejnego roku szkolnego.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *