piłka telstar - ekstraklasa

Nowa piłka na boiskach Ekstraklasy – Telstar 18

Nadchodzą zmiany w Lotto Ekstraklasie, a konkretniej – nowa piłka! 9 lutego nasi piłkarze będą mieli okazję przetestować model adidas Telstar 18, który już na starcie może pochwalić się tytułem najnowocześniejszej piłki w dotychczasowych dziejach tej dyscypliny sportowej. Nowa futbolówka zawita również na Mistrzostwa Świata FIFA 2018. Design produktu nawiązuje do sportowego dziedzictwa marki adidas, a wśród wykorzystanych technologii na szczególną uwagę zasługuje najnowszej generacji układ NFC, który pozwala na wchodzenie w interakcje z piłką.

Mundialowa piłka na polskiej murawie

Model Krasava, który w ostatnim czasie był używany na meczach Lotto Ekstraklasy w 2017 roku dał wynik 807 strzelonych goli. Czy jego następca w postaci adidas Telstar 18 podoła tak niełatwemu zadaniu? Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ekstraklasy S.A pokłada nadzieję w nowej futbolówce adidasa i liczy na jeszcze więcej bramek. Władze polskiej ligi piłki nożnej cieszą się z możliwości pojawienia się na naszych boiskach piłki, z pomocą której będą rozgrywane mecze tegorocznych Mistrzostw Świata.

Futbolówka inspirowana przeszłością

W czasie prac nad modelem adidas Telstar 18 niemieccy projektanci inspirowali się pierwszym modelem z kultowej serii. Piłka adidas Telstar po raz pierwszy pojawiła się na Mistrzostwach Świata 1970 rozgrywanych na terenie Meksyku. W najnowszym wydaniu inspiracje pierwowzorem widoczne są już na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na czarno-białe łaty. Niebanalne elementy znajdujące się na futbolówce nawiązują do komputerowych pikseli, co ma podkreślić współczesny charakter produktu. W porównaniu z poprzednimi oficjalnymi piłkami Lotto Ekstraklasy, adidas Telstar 18 jest utrzymana w dość minimalistycznym designem. Przyjemnym dla oka uatrakcyjnieniem są złote napisy.

Niezaprzeczalnie najnowocześniejsza

Piłka adidas Telstar 18 zadebiutuje w Lotto Ekstraklasie 9 lutego, ale już teraz nosi zaszczytne miano najnowocześniejszej futbolówki na świecie. Niemiecka marka wyposażyła produkt w najnowszy układ NFC. Chip łączy się z aplikacją na smartfonie i pozwala analizować skrupulatnie gromadzone dane.

Najbardziej innowacyjna piłka na świecie dostępna jest w sklepach stacjonarnych 50style np. w Katowicach SuperSam przy ul. Piotra Skargi oraz w sklepie internetowym na https://50style.pl/filtr/adidas-telstar-18/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *