dziecko na warsztatach plastycznych

Letnie warsztaty plastyczne w ogrodzie SDK – „Batikowy pejzaż”

W zeszłą środę, 23 sierpnia w jednym z oddziałów Chorzowskiego Centrum Kultury miała miejsce kolejna odsłona letnich warsztatów plastycznych dla dzieci. Uzdolnieni młodzi artyści mogli próbować swoich sił w zupełnie nowej technice malarskiej – batiku na zimno.

Nowa technika

Dzieci korzystające z zajęć były wprost zachwycone! Twórcza zabawa zaowocowała wspaniałymi pracami na płótnach. Nowa technika malarska, polegająca na szkicowaniu płynnym woskiem i wypełnianiu oddzielonych obszarów farbami, nie należy do najprostszych, ale podopieczni Starochorzowskiego Domu Kultury poradzili sobie z nią bezbłędnie.

    

 

Zajęcia w SDK

Dom kultury w Chorzowie Starym to prawdziwa kuźnica talentów. Działa tu wiele sekcji i kół zainteresowań, m.in. sekcja plastyczna, taneczna, wokalna, teatralna oraz bardziej specjalistyczne, takie jak grupa gitarowa, komputerowa czy ceramiczna. Chcesz, aby Twoje dziecko rozwinęło swoje zainteresowania, a może odkryło w sobie nowy talent? Zajęcia w oddziałach Chorzowskiego CK będą idealnym rozwiązaniem!

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na kolejną edycję warsztatów, które odbędą się już 30 sierpnia o godzinie 10:00 w SDK przy ulicy Siemianowickiej 59.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *