Konferencja młodych naukowców już niebawem!

Wszyscy ciekawi świata młodzi naukowcy – to chwila dla Was! Już pod koniec maja odbędzie się dedykowana Wam konferencja, zatem nie przegapcie takiej okazji. Zgłoszenia można składać bowiem tylko do poniedziałku 10 maja. To ostatni moment, by doszlifować projekt i wyjść z nim w świat!

Czas na młodych!

Dobre pomysły na rozwój i innowacje zdarzają się każdemu, ale młodzi często mają ich najwięcej – dlatego to właśnie im oddajemy głos! VII Konferencja naukowa „Innowacyjne pomysły młodych naukowców Nauka-Startup-Przemysł” jest szansą dla wszystkich, którzy mają wizję i nie wahają się o niej mówić. Do udziału zapraszamy więc zarówno badaczy, jak i studentów oraz doktorantów, gotowych zaprezentować nowoczesne, praktyczne rozwiązania, które powinny zostać wdrożone. Konferencja będzie dotyczyć różnych obszarów i absolutnie nie jest zarezerwowana wyłącznie dla nauk ścisłych. Jest tylko jeden warunek: propozycje innowacji społecznych, organizacyjnych, marketingowych, produktowych, procesowych mają być skierowane do podmiotów gospodarczych. Wydarzenie odbędzie się już w maju, jednak przy odpowiedniej dozie determinacji udział jest jak najbardziej możliwy. Prezentację należy bowiem przygotować do 10 maja i przesłać za pomocą formularza dostępnego tutaj. Przed nami jeszcze kilka dni!

Jak przebiegnie konferencja?

Co jednak warte podkreślenia, wydarzenie odbędzie się w języku angielskim w dniach 27-28 maja. Jest też całkowicie darmowe – to z pewnością ważna i pozytywna informacja. Konferencja będzie dotyczyć następujących zagadnień i obszarów:

  • Gospodarka o obiegu zamkniętym
  • Mechanika, Mechatronika i Nanotechnologie
  • Zarządzanie zasobami mineralnymi
  • Ochrona środowiska
  • Ekonomia i zarządzanie
  • Przemysł energetyczny
  • Nowe technologie informacyjne i komunikacyjne
  • Społeczna Odpowiedzialność Uczelni

Będzie więc o czym rozmawiać! A jak to przebiegnie to wydarzenie? Ze względu na wciąż obowiązujący reżim sanitarny, konferencja w całości odbędzie się online. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie dostępnym na stronie Urzędu Miasta.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *