żużel w chorzowie

Finał Mistrzostw Europy SEC 2018 odbędzie się w naszym mieście!

15 września 2018 roku to data, która z pewnością przejdzie do historii. Decyzją organizatorów to właśnie tego dnia, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się finał Mistrzostw Europy w żużlu! Piękna sportowa historia wraca do miasta w wielkim stylu.

 

Żużel wraca do Chorzowa 

Ostatni speedway na chorzowskim Stadionie Śląskim odbył się w… 2003 roku. Tor wyścigowy pokryła lekkoatletyczna bieżnia, a lokalni fani dyscypliny zapomnieli już, jak smakują prawdziwe sportowe emocje. Organizacja Finału Mistrzostw Europy to spektakularny powrót do pięknej historii tego obiektu. Emocje w przyszłym roku na pewno sięgną zenitu, ale nie brakuje ich już na etapie przygotowań. Kto ułoży nową nawierzchnię, ile to będzie kosztować, jakich cen biletów można się spodziewać? Na chwilę obecną pytań jest więcej niż odpowiedzi. Twa tworzenie wizualizacji nowego toru, a organizatorzy zapewniają, że wykonania podejmie się jedna z polskich firm.

Ceny biletów

Mieszkańcy Chorzowa cieszą się na wieść o wielkiej imprezie, ale spora część osób podchodzi do niej dość sceptycznie. Wszystko przez prognozowane ceny biletów. Jednak organizatorzy uspokajają, gwarantując walkę o jak najniższe koszty wstępu na rundę finałową SEC-a. Jak podaje portal chorzow.naszemiasto.pl, swoją pomoc zaoferował także marszałek Saługa: – Będziemy współpracować imprezę, zależy nam też na tym, żeby bilet nie był zbyt drogi. Oby tak się stało!

 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *