Fest Festival już w sierpniu!

Oto nowy punkt na festiwalowej mapie Polski! Miłośnicy dobrej muzyki i zabawy pod gołym niebem mogą z zadowoleniem zacierać ręce – szczególnie tacy z okolic Chorzowa. Już w sierpniu wystartuje bowiem pierwsza edycja Fest Festival!

Dni dobrej zabawy

Czego możemy się spodziewać po tej imprezie? Przede wszystkim świetnej rozrywki w klimacie pop, alternatywy, rocka, hip-hopu i muzyki elektronicznej! Fest Festival rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa do soboty. Zgodnie z jego nazwą zabawa naprawdę będzie fest! Już teraz wiadomo, że wśród zaproszonych gości na pewno znajdzie się Wu-Tang Clan, Lost Frequencies, Little Dragon oraz Vitalic Pres. Dima Live, ale zapisy wciąż są otwarte. Rezerwować można także akredytacje oraz, oczywiście, bilety, dostępne w kilku wersjach. Najtańsze możemy dostać już za 129 złotych – to tak zwany jednodniowy „early bird” dostępny tylko do 15 marca lub do wyprzedania całej puli. Za wstęp możemy zapłacić na stronie organizatora, a także w punktach Empik MediaMarkt i Saturn.

Park rozogniony muzyką

Promotorzy – agencja Follow the Step, odpowiedzialna między innymi za organizację trasy koncertowej z okazji 40-lecia istnienia zespołu BAJM – postarali się o dobre miejsce. Jednym z największych atutów Fest Festivalu będzie bowiem jego wyjątkowa lokalizacja. Gdzie pod koniec sierpnia stanie miasteczko festiwalowe? Oczywiście w cudownym Parku Śląskim! Na czas imprezy zostanie on wypełniony aż pięcioma scenami, a także punktami usługowymi, takimi jak depozyt, szatnia czy biuro rzeczy znalezionych. Skorzystać można również ze strefy relaksu a także kempingu. Nie trzeba się jednak obawiać o stan naszego parku – po imprezie z pewnością zostanie on posprzątany i doprowadzony do poprzedniego stanu.

Fest Festival w Chorzowie już w sierpniu

Fest Festival – bezpieczna rozrywka

Organizatorzy podkreślają, że na terenie miasteczka festiwalowego nie będą tolerowane żadne substancje psychoaktywne i inne używki. Co więcej, szczegółowe wytyczne dotyczące tego, co wolno wnosić, a co nie pozwolą nam czuć się bezpiecznie. Czego nie zabierzemy na Fest Festival? Zakazane są wszelkie długie i ostre przedmioty, który można nawet niechcący wyrządzić komuś krzywdę, na przykład selfie sticki, parasole z ostrym czubkiem czy statywy. Nie można zabrać również drona, deskorolki, rolek czy innych jednośladów. Szczegółowa rozpiskę przedmiotów „zakazanych” znaleźć można na stronie imprezy. Warto również zapoznać się z regulaminem, by mieć pewność, że zabawa będzie bezpieczna!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *