Dobra wiadomość dla fanów motoryzacji: druga edycja Rajdu Śląska!

Stadion Śląski to w najbliższych dniach podstawowy kierunek dla wszystkich miłośników motoryzacji. Jesteś pasjonatem wyścigów, na samą myśl o emocjach towarzyszących zmaganiom zawodowych kierowców dostajesz gęsiej skórki? To impreza dla Ciebie!

 

Motoryzacyjny kocioł czarownic

Dwa dni sportowych wrażeń, 125 ekip startujących i jeden cel – dobra zabawa! Druga edycja cieszącego się ogromną popularnością Rajdu Śląska to prawdziwa uczta dla kierowców i fanów motoryzacji. Lubisz podziwiać rywalizację na torze, ale interesuje Cię także zgłębienie tajników przygotowywania sprzętu? W dniach 29–30 czerwca odwiedź słynny Kocioł Czarownic i wejdź w świat motoryzacyjnego zgiełku. Na czas trwania rajdu Stadion Śląski zamieni się w jedną wielką serwisownię ekip startujących. Chcesz zaobserwować kierowców przy pracy nad przygotowywaniem pojazdów na poszczególne etapy wyścigów? Nic prostszego, zapraszamy do Chorzowa!

 

A dla fanów mocniejszych wrażeń

Wyścigi nie dostarczają Ci wystarczającej ilości adrenaliny? Nic nie szkodzi! Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu osobom związanym z motoryzacją. Piękne zabytkowe samochody czy niepowtarzalny pokaz militariów sprzed lat? To Ty decydujesz! Przyjdź na imprezę organizowaną przez Automobilklub Ziemi Tyskiej i zapewnij sobie dawkę niezapomnianych wrażeń!

 

Do zobaczenia na Stadionie Śląskim!

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *