Dla małych i dla dużych – kolejna edycja Legendia at NIght  

 

Porządna dawka adrenaliny, rozrywki i dobrej zabawy pod rozgwieżdżonym niebem – brzmi dobrze? Tak najkrócej opisać można wyjątkowe wydarzenie, jakie miało miejsce zeszłej soboty w Śląskim Wesołym Miasteczku. Blask księżyca, siła żywiołów i podniebne szaleństwa niemal do białego rana. Przeczytaj relację z jednego z najciekawszych wydarzeń tego lata!

 

Legendia at Night – nocne wesołe miasteczko i… o wiele więcej!

Legendia at Night to seria wakacyjnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i właściwie wszystkich amatorów podniebnych szaleństw w wyjątkowej scenerii. Dlaczego wyjątkowej? Wszystkie edycje Legendia at Night odbywają się bowiem (jak nie trudno zgadnąć) w nocy! Rozświetlone wesołe miasteczko rodem z filmów Hollywood, a to wszystko w centrum Chorzowskiego parku?  Mówimy tak! W tym roku Wesołe Miasteczko to nie jedyna atrakcja, jaka czekała na wszystkich sympatyków wieczornych rozrywek. Kino multimedialne 360 stopni przyciągnęło niezdecydowanych, dzięki czemu w efekcie ponad tysiąc osób korzystało z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

 

Magia żywiołów

Magia żywiołów – pod takim hasłem przebiegała tegoroczna edycja Legendia at Night. Wydarzenie nawiązywało w sposób szczególny do żywiołu ziemi. W specjalnie przygotowanym namiocie na chętnych czekały dwa pokazy filmowe. Wyświetlane animacje cieszyły się równie dużym zainteresowaniem, jak podniebne szaleństwa na karuzelach. Magią żywiołów w Chorzowie zachwycili się nie tylko młodsi, ale także starci amatorzy wieczornych szaleństw. Mamy nadzieję, że impreza jeszcze nie raz powróci do naszego miasta!

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *