23. Chorzowska Biesiada Rocznicowa już wkrótce!

Na ten dzień mieszkańcy Chorzowa czekają każdego roku. Wielka biesiada pełna muzyki, tańca, tradycyjnych śląskich przysmaków i szczypty nostalgicznych wspomnień – właśnie tego potrzebujemy, by się dobrze bawić. Na jakim etapie są przygotowania do tej wyjątkowej zabawy? Sprawdźmy!

Zabawę czas zacząć!

Chorzowianie już odliczają dni w kalendarzu. Wielka impreza, podczas której nie tylko przypomnimy sobie losy miasta, ale też po prostu fantastycznie spędzimy czas odbędzie się za nieco półtorej miesiąca, a dokładniej – 11 listopada. Czego możemy się spodziewać w tym wyjątkowym dniu? Pewne szczegóły wciąż nie są znane, ale organizatorzy nie zostawiają nas z niczym. Wiadomo już, że wśród zaproszonych gości będzie:

  • Beata Mańkowska;
  • Paweł Gołecki;
  • Mirosław Szołtysek;
  • Blue Party;
  • Larmodzieje (w składzie Alina Łysikowska, Mirosław Łysikowski, Tomasz Ignalski, Paweł Łamik, Damian Jambor i Damian Bojar).

Z pewnością nie będziemy się więc nudzić!

Przede wszystkim zabawa

Ale muzyka doskonała nie tylko do słuchania, ale również do tańczenia, to nie koniec atrakcji. Czymże bowiem byłaby biesiada bez znakomitej kuchni? No właśnie! Dlatego również w tym roku organizatorzy zadbali o znakomite menu – i jak zawsze będą to typowo śląskie przysmaki. To, jak obfity będzie posiłek, zależy rzecz jasna od ceny biletu. Najtańszy kosztuje 50 złotych, a najdroższy – 70 złotych. Niezależnie od funduszy jakie przeznaczymy, jednego możemy być pewni – będzie pysznie! W cenę biletu wliczony jest również los na specjalną loterię, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

biesiada rocznicowa w Chorzowie

Wyjątkowa biesiada?

23. Chorzowska Biesiada Rocznicowa jak co roku zbiegnie się ze świętem niepodległości, jednak tym razem okazja będzie szczególna. Dlaczego? Podczas tegorocznej zabawy obchodzić będziemy bowiem stulecie działalności Miejskiego Domu Kultury Batory oraz 80. rocznicę przyłączenia Hajduk do Chorzowa. Takie okazje z pewnością warto uczcić! Biesiada dla wszystkich Chorzowian rozpocznie się o godzinie 16, a bawić się będziemy w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu (ulica Dąbrowskiego 113). Jeszcze nie wiadomo, kiedy ruszy sprzedaż wejściówek, dlatego warto zachować czujność – organizatorzy poinformują o tym fakcie na stronie internetowej imprezy oraz przez portal MORiS-u.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *